programy

Stawiamy na dobrą zabawę, profesjonalizm i uniwersalność.
Skład zespołu oraz umiejętności i doświadczenie tworzących go muzyków, pozwala nam oferować szeroki wachlarz programów skierowanych nie tylko do widza dorosłego, ale i do dzieci. W czasie wieloletniej działalności zdobyliśmy szerokie grono odbiorców, z którymi spotykaliśmy się zarówno w najpiękniejszych pałacowych wnętrzach, jak i na dużych imprezach plenerowych.

Współpracowaliśmy m.in. z Fundacją POLSAT, Piotrem Rubikiem, firmami – Toyotą Motor Poland, Polkomtel SA, Polskim Związkiem Piłki Siatkowej, prestiżowymi obiektami hotelowymi – Zamkiem Kliczków, Pałacem w Kraskowie, Zamkiem Ryn i Pałacem Krobielowice.
Występujemy nie tylko w kraju (Piknik Country w Mrągowie, koncerty autorskie w telewizji ogólnopolskiej i regionalnej), ale także poza granicami.

Tworzone przez nas programy stanowią oprawę artystyczną zarówno spotkań o charakterze kameralnym i rodzinnym, jak i najbardziej ekskluzywnych imprez i uroczystości na skalę masową.

Dzięki bogatemu i różnorodnemu repertuarowi, proponowane przeze nas programy są niepowtarzalne i atrakcyjne dla widowni każdej płci, wieku i pochodzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami i do kontaktu – przedstawione programy stanowią bowiem jedynie namiastkę naszych możliwości.